Úvod

Vážení zákazníci, zde na našich stránkách se dozvíte některé informace o problematice vytažení vstřiků zapečených, zarezlých, zakarbonovaných a zatuhlých. Samozřejmně i důležité informace o demontáži zalomených a přetržených žhavících i zapalovacích svíček. Provádíme demontáž vstřikovačů všech typů - BOSCH, SIEMENS, DELPHI A DENSO hlavně z motorů, Common Rail a HDI, které není možné běžným způsobem a nářadím demontovat z motoru. Dále se zabýváme demontážemi-vytažením zalomených žhavících svíček včetně jejich žhavítek-špiček dieselových motorů. A také přetržených zapalovacích svíček benzínových motorů.

Vlastní demontáž se provádí přímo na motoru bez sundání hlavy. Tím se velmi významně zkracuje doba opravy a zároveň se snižuje i její výsledná cena. O zbytečném rozebírání jinak plně funkčního motoru ani nemluvě! Tuto skutečnost mnoho zákazníků přehlíží a neuvědomuje si, že jednou rozebraný motor již nikdo nedá zpět jak byl z výroby a je tak i zajetý tzv.„sedlý”. Navíc při demontáži hlavy se většinou ještě přethnou nějaké šrouby a problémy se tak stupňují.

Zabýváme se těmito problémy již od začátku roku 2010 a provádíme tuto službu přímo ve Vašem SERVISU !! nebo AUTODÍLNĚ !!, prosíme NE doma nebo na DVOŘE !!! Je důležité pochopit, že je potřeba mit servisní zázemí! Protože nikdo neví co se v daném motoru odehrálo a nakonec to může skončit i třeba sundáním hlavy nebo výměnou motoru. Opravdu jsme za svoji praxi viděli hodně a stejně se občas objevují věci nad kterými zůstává rozum stát - viz. fotogalerie. DŮRAZNĚ PŘED TÍMTO „KUTILSTVÍM” VARUJEME !!!

Po telefonické domluvě přijedeme až k Vám do dílny, nebo servisu. Nemusíte také zbytečně investovat nemalé finanční částky do speciálního nářadí a přípravků, které svoji kvalitou většinou za moc nestojí a navíc jak jsme zjistili, tak mají i špatně zpracované návody kde chybí třeba jedna nebo dvě operace a může se lehce zničit buď přípravek a nebo opravovaný kus ! Již jsme se s tímto několikrát setkali. Zákazník si koupil přípravek a byl mu k ničemu. Navíc se stává to, že mechanik stráví několik hodin práce zbytečně, stejně si neporadí a mnohdy to i víc svojí snahou zkomplikuje. Dokonce jsme se setkali i s tím, že demontovali zcela zbytečně a to v nejednom případě!

Stalo se nám několikrát i to, že zákazník málem demontoval motor proto, že měl zalomenou pouze špičku (žhavítko). Toto se stává velmi často u motorů 1,6HDI. Ne sice vždy, ale ve velké většině případů se dá zalomené žhavítko vyndat na vozidle bez demontáže motoru.

Technik p. Štainer, který k Vám přijede, má bohaté zkušenosti z praxe a byl vyškolen přímo u Německé firmy SAUER v Hamburku, jejíž přípravky také používáme. Dále máme vytvořeny a stále vytváříme i vlastní technologie, protože na určité případy ani přípravky nejsou. Navíc v poslední době zjišťujeme, že u nových vozidel dělají výrobci nepochopitelné věci, které mohou celou demontáž zcela znemožnit!!

Naši činnost provádíme v rámci celé České republiky. Snažíme se, aby oprava byla provedena v co možná nejkratší době od objednání ale naše kapacity nejsou neomezené a i přez veškeré naše úsilí nemůžeme být všude.

Nejlépe a také nejrychleji objednáte naše služby v sekci „objednávka”.

Pouze v pracovní dny od 8.00 do 17,00 h.

Z praxe víme, že cenová relace je vzhledem k dalším problémům, časovým i finančním, se sundáváním hlavy a ostatními komplikacemi velice příznivá, cenu zjistíte přímo zde na stránkách v sekci „ceník”.

V případě potřeby zjištění celkové částky s cestovným nás kontaktujte a bude Vám cena ihned spočítána.


Kdyby se nám i přes veškerou snahu nepodařilo žhavič nebo vstřikovač vytáhnout (i s tím je třeba počítat!), zákazník neplatí nic, protože jsme mu nepomohli, tak není za co platit.

Kromě položek uvedených v našem ceníku nepočítáme žádné jiné hodinové sazby.

Všechny ceny v ceníku jsou včetně DPH 21%.


uvodni_1

uvodni_2

uvodni_3