Vytažení zapalovacích svíček benzínových motorů

Jelikož se nám v poslední době stává, že nás oslovují i zákazníci, kteří mají problém s přetrženou zapalovací svíčkou a nebo poškozeným závitem benzínového (zážehového) motoru, rozhodli jsme Vám nyní nabízet i tuto službu.


Stejně jako u Dieselových motorů, tak i u benzínových se vytažení provádí přímo na motoru bez sundávání hlavy motoru, což vede k snižování ceny i doby opravy a samozřejmě také, k minimalizování zásahů do samotného jinak plně funkčního motoru. V některých případech, pokud je to možné se pouze demontuje ventilové víko aby se zjednodušil přístup při vlastní demontáži.


K demontáži zartžených a přetržených zapalovacích svíček se používají speciální přípravky, frézy a technologie určené přímo na jednotlivé typy motorů. Při jejich správném použití se nepoškodí původní závit svíčky. V případě, že je závit poškozen, tak se osadí novou závitovou vložkou – pouzdrem. Tato technologie je ale použitelná pouze u tzv. „stojatých” motorů. Nelze použít u boxerů (Subaru), vidlicových a nakloněných motorů jako třeba BMW.


vyt_zh_1

vyt_zh_2