Objednávka

Vytažení vstřiků:

Dříve než si objednáte Naše služby přečtěte si prosím pozorně následující !!!

>

Je naší povinností Vás upozornit na to, že v extrémních případech vstřikovač nepůjde demontovat z hlavy motoru nebo se může natáhnout, přetrhnout i jinak poškodit a musí se nahradit jiným! Je důležité si také uvědomit, že se vstřiky mohou vyndat z motoru, jehož chod byl sice nepravidelný (např. jen na tři válce) a když se namontují zpět bez odborné kontroly, seřízení a vyčištění, motor se nemusí podařit třeba ani nastartovat.

V každém případě důrazně doporučujeme vytažené vstřiky dát vyčistit a odskoušet v příslušném diesel-servisu který se tímto zabývá. Především u nejnovějších Piezo vstřiků je vzhledem k jejich konstrukci velmi vysoká pravděpodobnost, že se vstřikovač při demontáži poškodí a nebo většinou zničí.

Dále je důležité, aby před naším příjezdem byl v motorovém prostoru vytvořen volný prostor ke vstřikovačům. To znamená odpojeny palivové trubky, přepady, elektrické konektory a jiné součásti, které omezují přístup ke vstřikovačům. V některých případech je nezbytná demontáž motoru z auta. Např. motory 2.0 a 2.2 HDI (C8, 807, Lancia, Fiat...). U těchto vozidel je dnes již třeba zvážit jestli se vůbec oprava vyplatí, protože cena těchto oprav u „potkaného” motoru s novými díly včetně vstřikovačů snadno dosahuje k částce 50 000,- Kč. A to je v současné době většinou cena celého vozu.

V případě žhavících svíček je docela možné že příprava bude také složitější. Máme na mysli případy, kdy je rovněž potřeba vymontovat motor z karoserie. Tyto případy jsme již popisovali v jiných částech našich stránek.


Zalomené žhavící a zapalovací svíčky, na kterých byl po jejich přetržení proveden jakýkoliv neodborný zásah, již nevytahujeme !!!

Veškeré škody tím způsobené ať uhradí ten,kdo je způsobil !!!


Těmto „kutilům” tímto „děkujeme”, že nás k tomuto kroku svojí uměleckou tvořivostí donutili !!!

Opravdu jiná cesta není a každý si musí sám ohlídat kdo a co mu dělá s jeho vozidlem (majetkem) !!


Objednáním našich služeb, zákazník bere na vědomí shora uváděné skutečnosti i to, že se nemusí vše podařit a bude se muset dále pokračovat bez nás, jiným a to již destruktivním způsobem odfrézováním, vyjiskřením a nebo i výměnou hlavy motoru, víka ventilů a vstřiků. Za tyto další náklady již nemůžeme zodpovídat. V případě neúspěšného pokusu zákazník neplatí nic.

Bohužel, ve vyjímečných případech se může stát že to „prostě nejde”!! A nezbývá tedy než se s tím smířit.


Jestliže ale zjistíme, že nám byl zatajen neodborný zásah, tak to samozřejmě neplatí a zákazník uhradí celou částku !!

Objednávky pouze
v pracovní dny od 8 - 17 hod. na:
tel: 731 100 165 p. Štainer