slantech            slantech

SORTIMENT

   Firma SLANTECH se zaměřila na velmi široký a ucelený sortiment nástrojů na soustružení, vrtání a vyvrtávání, frézování a závitování pomocí nástrojů s vyměnitelnými břitovými destičkami i monolitních nástrojů z tvrdokovu a HSS. V sortimentu těchto nástrojů se SLANTECH zaměřuje výhradně na skupinu SANDVIK, která v sobě zahrnuje nástroje Sandvik, Seco, Pramet a Walter. Od začátku roku 2013 firma SLANTECH můžeme svým zákazníkům nabídnout jako aletnativu srovnatelné vysoce ekonomické frézovací, soustružnické a vrtací nástroje AKKO, ISO břitové destičky LAMINA a nástroje pro závitování a zapichování MIMATIC.

SANDVIK  stránky výrobce 
SECO  stránky výrobce 
PRAMET  stránky výrobce 
Walter/Titex/Prototyp  stránky výrobce 
AKKO  stránky výrobce 
LAMINA  stránky výrobce 
MIMATIC  stránky výrobce    Jako doplněk výše uvedeného sortimentu monolitních nástrojů z tvrdokovu a HSS spolupracujeme s firmou:


logo_precitool
   Pod značkou logo_Precitool je vám nabízen:
- ucelený sortiment monolitních nástrojů z HSS a tvrdokovu pro všechny operace související s vrtáním, vystružováním, závitováním a frézováním
- ucelený sortiment základních i speciálních držáků nástrojů pro klasické i CNC obráběcí stroje, zařízení pro upínání obrobků (svěráky, magnetic. desky a pod.)
- ucelený sortiment pro měření, kontrolu a nastavování korekcí pro CNC obráběcí stroje
- široký sortiment příslušenství k rozšíření možností vašeho obráběcího stroje (pomocné chlazení, univerzální hlavy a upínací desky k soustruhům apod.)
- široký sortiment dílenského ručního nářadí k montážním operacím a k vybavení dílen
- základní sortiment ochranných pomůcek

 sortiment podrobněji   stránky výrobce 


   Další nástroje, které můžete využít pro vrtání, řezání a broušení ve výrobním procesu vám můžeme nabídnout elektrické nebo pneumatické ruční nářadí a příslušenství.


logo_metabo
   Pod značkou logo_Metabo je vám nabízen:
- široký výběr ručního elektrického nářadí a dřevoobráběcích stolních i stojanových strojů včetně vysoce kvalitního příslušenství a nástrojů, vodní a kalová čerpadla.
- Kvalita je podpořena 3-letou zárukou na zboží, a to jako jediná firma v ČR včetně Li-ion akumulátorů.
- Firma SLANTECH zajišťuje u zákazníků nástrojů a zařízení Metabo kompletní záruční i pozáruční servis.

 sortiment podrobněji   stránky výrobce Copyright © SLANTECH 2010